• tłumacz
Flota

Discovery Dreamer 1150

Discovery Dreamer 1150
Liczba osób: max 11
Długość: 11,5 m
Silnik: 42KM diesel
Udogodnienia
Dwa stery strumieniowe (przód i tył)
Boiler ciepłej wody
2 x prysznic
Echosonda
Ogrzewanie Webasto
Panel słoneczny do ładowania akumulatorów
TV
DVD/Radio/USB
Lodówka (z zamrażalnikiem)
Spanie dla 8 osób+ / 3 kajuty
2 toalety
Mikrofala BOSCH, Ekspres do kawy, 4 palnikowa kuchenka, duży zlew
Nawigacja GPS

Otwarty salon kokpitowy ze składanym bimini i dwa sterowania - to nowa jakość w pływaniu i sterowaniu jachtem, to poczucie wolności tak trudno osiągalne w innych jednostkach.

Jacht DISCØVERY 1150 powstał w kooperacji z partnerami z Danii i Niemiec. W oparciu o wiedze i doświadczenie wynikające z wielu lat czarterowania jachtów stworzono jednostkę, która stanowi połączenie nowoczesnej funkcjonalności i designu oraz nawiązania do klasycznych jachtów motorowych.

Kluczowym założeniem, było stworzenie przestronnego salonowego kokpitu z kuchnią oraz wygodnymi trzema kajutami. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, trzy rodziny będą miały zapewniony komfort, intymność i przestrzeń do relaksu. Dwie obszerne toalety wyposażone w prysznice, umywalki i toalety uzupełniają komfort rejsu.

Do atutów jachtu należą na pewno:

 - przestronny kokpit salonowy. Sternik niezależnie gdzie steruje zawsze jest razem z załogą,

 - nowoczesny design wnętrza i komfort załogi - zwrócono szczególną uwagę, aby wnętrze oprócz tego, że jest luksusowe było wyposażone w najlepszy osprzęt, tj. kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, 4 palnikowa kuchenka, wydajna lodówka i duży zlew,

 - zabudowa wnętrza w oryginalnym drewnie mahoniowym (nawiązanie do klasycznych cruiserów)  co daje wnętrzu poczucie ciepła i komfortu. Nie ma tutaj plastiku i niskiej jakości materiałów.

 - obszerna platforma rufowa z wygodnym i bezpiecznym wejściem zarówno do kokpitu jak i na pokład,

 - pokład na dziobie oraz dach stanowiące idealne miejsce na kąpiele słoneczne,

 - dwa koła sterowe! Sternik w zależności od swoich preferencji, pogody i miejsca przebywania załogi może wybrać skąd chce sterować. Docenią to sternicy, którzy mają już dość siedzenia w zamkniętym pomieszczeniu podczas upalnych dni,

 - dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy). Dzięki dwóm przyciskom  łatwy sposób manewrowania  jachtem - nawet w miejscu,

 - przeszklone wnętrze (szyby boczne i dachowe) dają dużo światła, poczucia przestrzeni i bliskości z naturą,

 - składane bimini na rufie, można dostosować do swoich potrzeb. Nie ma nic przyjemniejszego jak w letnie ciepłe dni uchylić trochę dach bimini.

Do dyspozycji mamy bardzo dużo miejsca, a dzięki szerokim drzwiom wejściowym po otwarciu nawet siedząc wewnątrz mamy poczucie obcowania z naturą. Załoganci napewno odczują komfort dużych przestrzeni pod jak i na pokładzie, a wykończenie wnętrza drewnem mahoniowym da im niezapomniane odczucie domowego ciepła i luksusu!

Jacht posiada bardzo dobre właściwości nautyczne, stabilnie trzyma kurs i nie „myszkuje”. Bardzo dzielna jednostka ma także idealną manewrowość, nawet mało doświadczony sternik zauważy, że jacht praktycznie w miejscu jest w stanie zawrócić. Ta właściwość jest szczególnie przydatna w porcie i śluzach Odpowiednio mocny silnik, duża widzialność, ekonomiczność silnika oraz bogato wyposażony pulpit sterowniczy zapewnia wspaniałe warunki dla sternika!

DISCØVERY 1150 DREAMER to sposób na spędzanie wakacji na Mazurach, niezależnie od pogody. Daje możliwość pływania od pierwszych dni wiosennych, do jesiennych chłodów na wszystkich jeziorach. Wnętrze zapewnia wygodę jak w domu.

DISCØVERY 1150 DREAMER jest pierwszym jachtem stalowym zaprojektowanym specjalnie na mazury i polskie wody śródlądowe. Z uwagi na częsty niski stan wód szczególnie zwrócono uwagę, aby przy swojej wielkości jacht nie posiadał dużego zanurzenia. W przeciwieństwie do jachtów z laminatu posiada stalowy kadłub, który jest bardziej odporny zarówno na przeszkody wodne jak i kontakt z innymi jachtami w porcie. Stalowy kadłub wybaczy sternikowi dużo więcej błędów podczas manewrów szczególnie w śluzach, kanałach czy zatłoczonych portach.

Wymiary:

  • Długość/Lenght: 11,5m
  • Szerokość/Wide: 3,65m
  • Zanurzenie: 0,65 cm
  • Liczba załogi:  8 + 2 (max. 10 osób)  - do spania 6 -8 komfort
  • Kajuta dziobowa: 2+2 (b. duza koja dla dwóch osób, + 2 dzieci
  • Kajuta prawa burta: 1+1 (dwie osobne koje + możliwość połączenia tych koi jako dostawkę dla dziecka)
  • Kajuta lewa burta: 2 (dwuosobowa koja)
  • Mesa: dodatkowe spanie dla dwóch osób (na składanej kanapie).

 

 

Cennik: (cena PLN/dzień)

Szczegółowy kliknij CENNIK

Zarezewuj jacht
Rezerwacja i informacja w sprawie czarterów:
Jesteśmy zespołem ludzi którzy zapewnią Państwu odpowiednią pomoc i doradztwo na każdym etapie rejsu, od doboru odpowiedniego jachtu, poprzez nauke sterowania nim, pomocy przy wybraniu trasy aż po serwis na szlaku.
zapraszamy do kontaktu tel. 505 987 777

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK